Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Cieliczanka - Ogłoszenia sprzedaży działek

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Cieliczanka,podlaskie

1 988 500 zł3 977 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, cicha i spokojna okolica. Agencja nieruchomości ab Grand poleca - działka budowlana w miejscowości Cieliczanka, gmina Supraśl, odległość od centrum Białegostoku ok. 20 km (25 min.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Cieliczanka

Cieliczanka,podlaskie

1 320 000 zł3 984 m² 331,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3984 m2, położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w m. Cieliczanka, gm. Supraśl. - wymiary 34x117 m - dojazd drogą utwardzoną - prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cieliczanka

Cieliczanka,podlaskie

5 900 000 zł13 900 m² 424,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni blisko 14 000 m2, położona w malowniczej okolicy niedaleko Supraśla, w województwie podlaskim. Działka jest doskonałą okazją inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Cieliczanka

Cieliczanka,podlaskie

110 000 zł1 322 m² 83,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Malowniczo położona na skraju lasu w pobliżu rzeki Supraślanka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cieliczanka

Cieliczanka,podlaskie

226 000 zł3 000 m² 75,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w Cieliczance ( okolice Supraśla woj. podlaskie). Działka jest na terenie Puszczy Knyszyńskiej,malowniczo położona,sąsiaduje z lasem. Powierzchnia działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij